Hirdetésszervező pozícióba kollégát keresünk Pécsett

Hirdetésszervezőt keresünk

A Pécsi Kommunikációs Központ Kft. piacorientált hirdetési tevékenységének további fejlesztéséhez dinamikus, pozitív és ügyfélorientált gondolkodásmódú kollégákat keres.

Hirdetésszervező

  • alkalmazotti jogviszony

Feladatok

Alapvető feladatok és felelősségek:

  • A PécsMa.hu hírportál, Pécsi Hírek, Misleny Magazin, Pécsi Buszreklám hirdetési felületeinek és egyéb szolgáltatásainak értékesítése.
  • Potenciális hirdetők megkeresése, kapcsolatteremtés.
  • Ajánlataink kidolgozása a marketingosztállyal együttműködve.
  • Ajánlatok előkészítése.
  • Cégünkkel, reklámajánlatainkkal kapcsolatban érdeklődők kiszolgálása.
  • Reklámügynökségekkel való együttműködés kiépítése, kapcsolatok kezelése.
  • Tördelőszerkesztővel való szoros együttműködés.
  • Adminisztratív háttérmunka elvégzése.

Elvárások

  • Hirdetésszervezői vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Eredményorientált, önjáró, proaktív, a lényegre fókuszáló személyiség.
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban.

A munkavégzés helye és ideje:

  • kötött munkaidő 8 órában

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • fix alapbér és jutalék;
  • széles körű, értékesíthető szolgáltatási portfólió;
  • értékesítést támogató személyes kapcsolat.

Fényképes bemutatkozását e-mailben várjuk legkésőbb augusztus 31-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva. Levele tárgy/subject mezőjében kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíció megnevezését (hirdetésszervező).

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános