Budapesten junior könyvelő munkatársat keresünk vállalati oldalra

A Eurofins NSC Hungary Kft,

  • mely a Magyarországon működő Eurofins cégcsoport tagjai részére, központi kiszolgáló funkciókat ellátó vállalat keres teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel

Junior könyvelő (vállalati oldal)

kollégát, újpesti irodájába.

Feladatok

Milyen feladatok várják?

  • Könyvelés a szenior könyvelő szakmai irányítása alatt: szállítói számlák, bankbizonylatok, vevői számlák és tárgyi eszközök könyvelése, teljeskörű könyvelési folyamat végigkövetése
  • Bejövő számlák és egyéb céges anyagok rendezése és iktatása, jóváhagyási folyamat végigkövetése, számlák kontírozása,
  • Utalási lista összeállítása, banki tételek egyeztetése,
  • Folyószámla egyeztetésel (vevő, szállító)
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban, kapcsolt egyeztetés (angol nyelven – írásban)

Elvárások

Az ideális jelentkezőnk jellemzői:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettséggel vagy mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik
  • Min. 1-2 év szakmai tapasztalata van, vállalati könyvelési területen
  • Angolul írásban közép szinten kommunikál
  • MS Office programok, főként Excel program ismerete
  • Jellemző rá a pontosság, a precizitás
  • Megbízható és felelősségteljesen végzi munkáját
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

  • Előnyt jelent a jelentkezőnk számára, ha a Kulcs-Soft programot ismeri

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?

    • Multinacionális környezetben dolgozunk, mégis családias a légkör
    • Dinamikusan fejlődő cégként, stabil háttérrel támogatjuk az új csapattagunk szakmai fejlődését:
      • Kulcs-Soft-ban történő könyvelés elsajátítása
      • Részt vehet a külsős könyvelés behozatalában
      • Gyakorolhatja az angol nyelvet
    • Munkavállalóinknak végzettségüknek és tapasztalataiknak megfelelő versenyképes fizetést kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott