Ügyfélkezelésre munkavállalót keresünk Székesfehérvár és környékén mellékállásban

Családias légkörbe, vállalkozásunkba keresek ügyfélközpontú munkára mellékállású munkatársat, minimum heti 12-15 órában, rugalmas időbeosztással, kiemelkedő bérezéssel, akár iskola vagy főállás mellett.

Cégünkben már több mint 10 éve pénzügyi tervezéssel foglalkozunk, szolgáltatásunkat magánszemélyeknek és cégeknek nyújtjuk. Hitelezésben és költségcsökkentésben egyedülállóak vagyunk.

Feladatok

A feladat ügyfelekkel való kapcsolattartás és találkozók lebonyolítása, pénzügyi szolgáltatásunk bemutatása és gyakorlása és a folyamatok végig kísérése.

Nincs rábeszélés, csak olyanokkal találkozunk, akik SZERETNÉK igénybe venni a szolgáltatást.

  • ha szimpatikus, hogy másoknak segíthetsz a munkáddal
  • ha tudsz bánni az emberekkel és általában szeretnek Téged
  • ha van benned ambíció arra, hogy sikereket érj el az élet több területén
  • ha szorgalmas vagy, és tanulásra, fejlődésre nyitott akkor Rád van szükségünk!

Elvárások

  • minimum érettségi (diploma előny)
  • minimum alapszintű számítógépes ismeretek (home office, online munkavégzés részben megoldható)
  • alap pénzügyi ismeretek előny, de nem feltétel
  • rugalmas, feladatorientált személyiség