Pincér munkatársat keresünk a parádsasvári Kastélyhotelbe csapatunk bővítése céljából

NEOCOOP Kft.
Parádsasvár
2020. 08. 10.

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezéskor kérjük tüntesse fel bérigényét!

Feladatok

Vendégek udvarias fogadása, rendelések felvétele

A'la carte felszolgálás

A munkavégzéshez, felszolgáláshoz szükséges előkészítő és befejező feladatok elvégzése

Elvárások

  • Étteremben pincérként szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós, udvarias személyiség, ápolt megjelenés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Fiatal csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai továbbképzések

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Munkarend

  • Általános