Villanyszerelő kollégát keresünk Siófok környékére

Ne bízd a szerencsére!

Most mezőgazdasági területen kamatoztathatod tapasztalatod, és alapozhatod meg karriered.

A régió egyik legmegbízhatóbb és legversenyképesebb mezőgazdasági cégénél dolgozhatsz villanyszerelőként!

Feladataid a következők lesznek:

  • Te leszel felelős a szárítógépek elektromos rendszereinek megfelelő működéséért, ezért ha bármi meghibásodás történik, annak gyors és hatékony elhárítása a Te feladatod les
  • munkádat a műszaki kollégákkal való együttműködés fogja meghatározni, adott esetben pedig az ügyvezető utasításait szükséges követned
  • végül, de nem utolsó sorban pedig a készletkezelés és a telephelyen felmerülő elektromos problémák megoldása lesz a feladataid része

Az alábbiakat várjuk Tőled:

  • minimum középfokú végzettség, melyet lehetőleg műszaki területen szereztél
  • legalább 1 év műszaki munkakörben szerzett tapasztalat, mezőgazdasági területen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (főleg az Office programokat fogod használni)
  • talpraesett, határozott személyiség, hogy ne ess zavarba, ha egy-egy meghibásodás esetén
  • jó együttműködő és problémamegoldó készség, hogy ezeket a problémákat a leghatékonyabban tudjátok elhárítani

A következőkért éri meg Neked:

  • A jelenlegi gazdasági helyzetben egy olyan iparágban dolgozhatsz, aminek működését a jelenlegi változások nem befolyásolják
  • ezekből adódóan egy stabil, biztos állásod lesz, versenyképes bérezéssel
  • egy családias, összetartó csapatban dolgozhatsz
  • ennél jobb helyet pedig a környéken nem is találhatnál tapasztalatszerzésre és bővítésre

Ne habozz!

Kattints a Jelentkezem gombra.

Van még kérdésed?

Tedd fel Visi Boglárkának, a megadott elérhetőségek valamelyikén.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott