Erősáramú villanyszerelőket keresünk légvezetékek szerelésére Münchenben

NÉMETORSZÁGI MUNKAVÉGZÉSRE ERŐSÁRAMÚ VILLANYSZERELŐKET

keresünk

LÉGVEZETÉKEK SZERELÉSÉRE

.A MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE:

  • Németország egész területe (fő hangsúly: Dél-Németország), a cégközpont Münchenben van.

FONTOS: nem közvetítő irodán keresztül keressük a munkatársakat. Az első telefonos kapcsolatfelvétel után a cég saját alkalmazottjával (egy magyar fiatalemberrel) itt Magyarországon (Bp-en) találkoznak és egyeztetnek a jelentkezők.

További információ kérhető: Cseh Andreától a +36 30 930 3870-es telefonszámon

Feladatok

  • 110 kV-os légvezeték cseréje és átalakítása
  • Rácsoszlopok megerősítése, munka a beton alapokon
  • Előszerelés és a rácsos tartóoszlopok komplett szerelése
  • Szigetelők- és lánccsere
  • Kábelhúzás illetve kötélcsere

Elvárások

  • Bizonyítvánnyal igazolható villanyszerelő szakképzettség (magasfeszültség, erősáram)
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság és felelősségteljesség (veszélyes munkahely!)
  • Szeret fizikailag a szabadban dolgozni és bírja a magassági munkavégzést is
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen látjuk

Amit kínálunk

  • Német, bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • 4 napos munkahét
  • 30 napos szabadság, üzemi szabadnapok
  • Kiemelt bér: Bruttó 16-21 EUR/óra + nettó 24 EUR/nap Auslöse (átszámítva kb. nettó 850 ezer Ft a fizetés)
  • Biztonságos munkahely
  • Kiváló minőségű védőfelszerelés és új gépek
  • Vállalati járművel történő utazás az építkezések helyszínére
  • Üzemi nyugdíj-előtakarékosság
  • Privát tankolásikedvezmény és egyéb kedvezmények számos partnercégnél

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott