Gépi forgácsoló állás a Mátra szívében, Sirokban

MFS Defense Zrt.
Sirok
2020. 07. 29.

Szeretnél osztozni egy több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat sikerében?

Te is hozzájárulhatsz a siroki RUAG Ammotec lendületes fejlődéséhez!

A RUAG Ammotec Magyarországi Zrt. a svájci állami tulajdonban levő RUAG cégcsoport tagjaként Európában piacvezető pozíciót tölt be a kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásában. A Mátra szívében elhelyezkedő siroki üzemünk nagyvolumenű kapacitásnövekedése és fejlesztése lehetőséget ad a szakmai kiteljesedésre a meghirdetett munkakörben. Tapasztalt szakemberként számítunk a szaktudásodra, pályakezdőként építünk rád és segítjük fejlődésedet.

Munkatársat keresünk siroki gyárunkba Gépi forgácsoló munkakörbe.

Feladatok

  • Lőszergyártáshoz szükséges alkatrészek készítése hagyományos maró,- eszterga és köszörű gépen.
  • Az üzem termelési feladatainak teljesítése.
  • A technológiában előírt feltételek betartása.
  • Minőségi szerszámgyártás biztosítása, közvetlen kapcsolattartás a MEO-val.
  • A gyártáshoz szükséges mérések elvégzése mérőeszközök segítségével.
  • Gépek, berendezések, mérőeszközök állapotának napi ellenőrzése.

Elvárások

  • Gépi forgácsló végzettség
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Hatékony csapatban való dolgozás,
  • Rugalmasság, jó együttműködő készség.
  • Alapfokú számítógépes ismeretek,
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés,

Előnyök

  • Esztergályos, köszörűs végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból,
  • Munkába járási költségtérítés,
  • Éves cafetéria,
  • Munkaruha biztosítása és mosatása,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet,
  • Egyéb teljesítményalapú juttatások.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános