Az Imola cégcsoport könyvelő (számlázó/bérszámfejtő) pozícióba munkatársat keres

Imola Konstrukt Kft.
Eger
2020. 07. 28.

Központi irodánkba könyvelő (számlázó/bérszámfejtő) pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • Adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Bérügyi statisztikák elkészítése
  • Be-, és kilépő munkavállalók béradatainak rögzítése
  • Bér és bérjellegű juttatások számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • Bérekkel, juttatásokkal és azokat érintő levonásokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Statisztikák és Kereseti kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, társosztályokkal
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • pénzügyi-számviteli középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben megszerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, kimagasló Excel tudás
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános