Multi referens / projekt koordinátor munkatársat keresünk pécsi telephelyre

Rovitex Homedeco Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 06. 04. 15:17

Vállalatunk 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő Multi referens/Projekt koordinátor munkatársat keres pécsi telephelyére.

Feladatok

  • Multi vállalatokhoz (pl. Praktiker, Obi, Mömax) kapcsolódó folyamatok koordinálása
  • Belistázási folyamat végigvitele
  • Ajánlatok készítése
  • Megrendelésállomány karbantartása, adminisztráció elvégzése
  • Ütemezés meghatározása, határidő tartása, követése
  • Projektek felkutatása, behozatala, végigvitele
  • Kapcsolattartás és információ megosztás a releváns szakmai területekkel.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű, erős számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség