Angol- és német nyelvoktatói álláslehetőség Esztergomban a Mária Valéria Nyelviskolában

Angol- és Német nyelvoktatói álláslehetőség a Mária Valéria Nyelviskolában!

( Várjuk bölcsészek, egyetemi, főiskolai hallgatók, valamint azok jelentkezését is, akik alkalmasnak érzik magukat a tanári pályára.)

Szereted az angol vagy német nyelvet, és nagyon jól is beszéled?
Szeretsz emberekkel foglalkozni, és türelmes vagy?
Szívesen lennél egy lendületes és fiatalos csapat tagja?

Akkor jelentkezz nyelviskolánkba angol- vagy német nyelvoktatónak!

Nem szükséges, hogy szakmai képesítéssel rendelkezz, mi felkészítünk a tanári pályára!

Nyelviskolánk ingyenes, modul rendszerű, módszertani képzést biztosít munkatársainknak.

Munkavégzés válaszható helyszínei:

  • Esztergom, és online

Munkaidő:

  • heti egy órától heti 40 óráig.

Feladatok

Oktatás

Elvárások

megfelelő kommunikációs képességek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott