Social media manager kollégát keresünk Egerben

Social media manager

Széchenyi utcai reklámügynökségünk keresi új, részmunkaidős csapattagját social media manager pozícióba.

Téged keresünk, ha:

  • Otthon vagy a közösségi médiák világában, életigenlő, pozitív mentalitással rendelkezel, kreatív vagy és szóban valamint írásban egyaránt kiválóan kommunikálsz.

Feladatok:

  • Esküvői és turisztikai témájú közösségi médiafelületeink kezelése (2 Facebook, 2 Instagram), az oldalak aktivitásának, interakcióinak valamint követőinek növelése, tartalomgyártás (képek, linkek, cikkek, videók posztolása, megosztása, partneroldalakkal online kapcsolatfelvétel, más tematikus oldalak megjelölése és megosztása, kommentek, posztok, bekövetések), tematikus posztok és azok ütemtervének kialakítása, kampányok megtervezése

Amit kínálunk:

  • fiatal csapat, jó munkahelyi légkör, változatosság, fejlődési lehetőség, karrierépítés, csapatépítő tréningek, hosszú távú munkalehetőség, ingyen kávé

Munkarend jellege: részmunkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva ehet.

Jelentkezési határidő: 2020.07.24.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános