Üzemvezető,- Termelésvezető állás Mezőkövesden

Egy dinamikusan fejlődő lassan 70 éves mezőkövesdi bútorgyár keresi kollégáját:

Üzemvezető,- Termelésvezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  •  Az üzemi termelés operatív irányítása, munkaszervezés
  • Termelési folyamatok koordinálása, optimalizálása
  • Üzemi munkavállalók (kb. 20 fő) összefogása, irányítása és ellenőrzése
  • Tervezi, irányítja a gyártási folyamatot, az alapanyag beérkezéstől a késztermék kiszállításáig
  • Az elkészült termékek minőségének ellenőrzése, a legjobb minőség biztosítása
  • A felmerülő műszaki problémák megoldása, gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Beszámolók, jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • bútorgyártásban tervezői vagy vezetői tapasztalat termelési területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lelkes hozzáállás,
  •  Strukturált gondolkodásmód
  • Határozott, döntésképes személyiség, aki felelősséget vállal munkájáért és csapatáért
  •  B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  •  Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő Szükséges tapasztalat:
  • 2-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

JELENTKEZÉS MÓDJA: önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános