A Calypso Nyomda Egerben nyomdai gépkezelő munkatársat keres

Calypso Nyomda Kft.
Eger
2020. 07. 10.

Jó műszaki érzékkel rendelkező nyomdai gépkezelő munkakörbe nyomdai gépmester, vagy betanított gépkezelő munkatársat keresünk.

Várjuk leendő kollégák jelentkezését, akik hosszú távon szeretnének nyomdaiparban dolgozni.

Cégünk flexo, és digitális nyomtatással készült tekercses öntapadó címkék gyártására szakosodott.

Fényképes önéletrajzokat nettó bér igény megadásával várunk.

Feladatok

  • nyomdagépek működtetése, beállítása
  • nyomtatási feladatok elvégzése.
  • Gyártás közben felmerülő hibák feltárása és elhárítása
  • Egyszerűbb karbantartási, javítási munkák elvégzése

Elvárások

  • jó műszaki, technikai, és színérzék,
  • önálló, precíz munkavégzés;
  • kétműszakos munkarend vállalása;
  • nyomdai ismeretekkel előnyben.

Amit kínálunk

  • Jó csapatot, betanulást, jó munkalégkört, segítőkész kollégákat, stabil, barátságos, családias jellegű munkahelyet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos