Ausztriai gyári munkalehetőség

Austrian Gastrojob Services LTD

Nettó 1 450 Ft - 1 600 Ft / hónap
2020. 07. 07.

Ausztriai gyári munka! Gyári munka- termelési munkatárs!

A munkáltató által felkínált munkabér összege: 1450 EUR./Hónap. (Nettó) + pótlék! 13.-14.-havi munkabér!!

Munkaidő: Kb. 40 óra/hét.

További információ, jelentkezés:  06 30 682 7079 vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Hívhatóak vagyunk: Hétfőtől - Csütörtökig: 9-15 óra között, Pénteken: 9-12 óra között.

Elvárások

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi gyártási, termelési munkatapasztalat előnyt jelenthet!

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas.

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Váltott műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott