Projektmenedzseri munkakörbe kollégát keresünk Miskolcon

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2020. 07. 03.

Csatlakozz a PV Napenergia projektcsapatához!

Napelemes rendszerek teljeskörű megvalósításához keresünk kollégákat bővülő csapatunkba projektmenedzseri munkakörbe!

Feladatok:

  • Lakossági és/vagy ipari napelemes rendszerek megvalósításának menedzselése.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, beszerző-, tervező kollégákkal, kivitelező csapattal, áramszolgáltatói ügyintézőkkel, egyszóval a projektcsapattal, melynek projektszintű szakmai koordinálásán keresztül valósíthatók meg ügyfeleink napelemes rendszerei.
  • Idő, költség és erőforrás tervek készítése és megvalósítása.
  • Ügyfelekkel folytatott tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása.
  • Szerződések, teljesítésigazolások elkészítése, kapcsolódó számlák igazolása.
  • Pénzügyi teljesítések felügyelete.
  • Aktuális és új pénzügyi támogatási források, pályázatok megismerése és ügyfeleknek történő ajánlása.
  • Feladatok priorizálása, szigorú nyilvántartása, állandó kontroll a projektek felett.

Elvárások:

  • Ügyfél és cég érdekeinek szem előtt tartása.
  • Minimum főiskolai végzettség /BSC, lehetőleg műszaki és vagy gazdasági szakirány.
  • Rendszerszemlélet.
  • Jó ügyfélkommunikációs készség.
  • Felelősségteljes gondolkodás és cselekvés.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kockázatértékelési készség.
  • Feladatok priorizálásának képessége.
  • Csapatmunkára való törekvés.

Amit kínálunk:

  • Szakmai környezet és irányítás.
  • Tapasztalt projektmenedzserek melletti fejlődési lehetőség.
  • Kiemelkedő bérezés.
  • Szerethető munkahely, befogadó, jó szellemiségű, fiatalos csapattal.
  • Saját munkaállomás és munkaeszközök.
  • Céges szolgáltatások igénybevétele. (AC/DC+, Solar+, Car+)

Munkavégzés helye: 3527 Miskolc, Vágóhíd utca 4-6.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános