Anyagok beszerzési feladatainak ellátására kollégát keresünk Miskolcon

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2020. 07. 03.

Napelemes rendszerek kivitelezéséhez szükséges anyagok beszerzési feladatainak ellátására keressük új kollégánkat bővülő miskolci csapatunkba!

A beszerző kollégára váró feladatok:

  • vezető beszerző munkájának segítése,
  • készletnyilvántartó program kezelése, kapcsolódó adatok rögzítése, dokumentációk elvégzése,
  • árajánlatkérések lebonyolítása,
  • kiszállítások, fuvarok megszervezésében valóaktív részvétel,
  • együttműködés a raktárral, a projektmenedzserekkel és a pénzüggyel,
  • kimutatások készítése.

Ami szükséges a munkakör betöltéséhez:

  • minimum középfokú logisztikai végzettség,
  • alapvető informatikai ismeretek,
  • beszerzési területen vagy logisztikában szerzett tapasztalat,
  • készletgazdálkodási program kezelésében szerzett tapasztalat,
  • angol és/ vagy német nyelvtudás előnyt jelent,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • fiatal, jó szellemiségű, nyitott csapat, pénzügyileg stabil, növekedő vállalkozás,
  • szakmai fejlődés, karrier lehetőségét biztosítjuk,
  • korrekt, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör,
  • rugalmas munkaidő beosztás,
  • home-office lehetősége,
  • versenyképes bérezés.

Jelentkezz  fénysebességgel!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános