Kutyaszitter munkatársat keres az Egri KutyaNapközi

Az Egri KutyaNapközi kutyaszitter munkakörbe keresi új kollégáját.

Szereted a kutyákat?

Szívesen játszanál és vigyáznál rájuk egész nap?

Nem okoz gondot a meleg vagy a hideg? Szívesen vagy kint a szabadban akkor is?

Várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • biztosítani a Napköziben a rendet, a kutyák megfelelő játékát
  • reggel a napközi előtt a pályát alkalmas állapotba hozni. Pl.: össze szedni a szemetet, a kutya ürüléket, diót stb..
  • felkészíteni a pályára a szükséges eszközöket
  • heti 1x részt venni egy megbeszélésen (kb 2 óra)
  • fényképet készíteni a Napköziről és feltölteni a Facebook és instagramm oldalra
  • pályakarbantartási munkákba részt venni
  • napi jelentést készíteni és adminsiztrálni a napi bevételt
  • plakátolásba besegíteni

Elvárások

  • szereti a kutyákat és nem fél Tőlük!
  •  határozott, dinamikus egyéniség
  • nem zavarja az időjárási viszonytagságok, mert szeret levegőn dolgozni

Előnyök

  • saját gépjármű megléte
  • tapasztalat kutyakiképzésben

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaidő: keddtől-péntekig 7:00-17:00-ig
  • fejlődési lehetőség (csoportos órák oktatása a kutyaiskolán vagy ha vállalkozó szellemű később akár a KutyaNapközi üzemeltetése is)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott