Kőműves és/vagy burkoló kollégát keresünk Pécsen és vonzáskörzetében

Két Építő Kft.
Pécs
2020. 07. 01.

Alapvetően kőműves szakmunkást keresünk, Pécs és Pécs környéki munkákra.

Hideg burkolói gyakorlat nagy előnyt jelent.

16.000,-Ft/nap nettó fizetést tudunk biztosítani.

Saját gépkocsi használat szintén meghatározó előnyt jelent.

Amennyiben saját szerszámait használja  munkavégzéskor költségtérítést tudunk biztosítani.

Saját gépkocsi használata esetén szintén költségtérítést adunk.

Egész éves munkavégzés biztosított, beleértve a téli munkákat is. Alapbéren felűl célprémium lehetősége.

Feladatok

  • Magas és mélyépítő kőműves munkák és az ezzel kapcsolatos egyéb tevékenységek.

Elvárások

  • Legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat.

Előnyök

  • Leinformálhatóság.
  • 4 évnél több szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Alapbéren felűl célprémium lehetőség.
  • Egész éves munkalehetőség (télen is).
  • Gépkocsi költségtérítés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott