Rendszergazdát keresek Miskolc-Mályi, alkalmazotti jogviszonyba

Folyamatosan bővülő céghez, állandó munkavégzési helyre keresek informatikust 8 órában, rendszerüzemeltetési feladatok ellátására Miskolci telephelyen, illetve más cégeknél történő időszakos besegítéssel Miskolc-Mályi viszonylatban.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Microsoft szerver és kliens oldali operációs rendszerek üzemeltetése, telepítése, konfigurálása Active Directory környezetben
  • Hálózati eszközök és nyomtatók konfigurálása, üzembe helyezése, hálózat kialakítása, hibakeresés
  • Vírusvédelmi rendszer, backup üzemeltetése
  • Felhasználók támogatása
  • Felmerülő informatikai problémák magas szintű szakmai megoldása
  • IT eszközök nyilvántartásának vezetése, frissítése

Elvárások

  • legalább szakirányú középfokú végzettség (rendszergazda, rendszerüzemeltető)
  • üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft szerver és kliens oldali ismerete
  • rendszerszemlélet
  • erős informatikai érdeklődés és stabil szakmai alapismeretek,
  • hatékony problémamegoldó készség, jó kommunikációs és
  • együttműködési készség

Előnyök

  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Számítógéphálózatok ismerete
  • Microsoft Office 365 szolgáltatás adminisztrálása
  • Mikrotik eszközök ismerete
  • Linux ismeret
  • Egyedi Excel igények megvalósítása, makrókészítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • Munkavégzés helye: Miskolc-Mályi vonzáskörzete

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott