Dell Szerver akció

Kereskedelmi ügyintéző pozícióban álláslehetőség Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2020. 06. 29. 11:14

Debreceni Franco-Trade nagyáruház kereskedelmi ügyintéző pozíció betöltésére keresi leendő csapattagját, aki szakmai tudásával, precíz és lendületes munkájával szívesen hozzájárulna egy fiatalos, fejlődő cég sikeréhez.

Feladatok:

  • Pénztárosok elszámoltatása, ellenőrzése, támogatása
  • Főpénztár kezelése /kifizetések, befizetések, napi forgalom vezetése/
  • Megállapodások készítése meglévő és új partnerekkel
  • Fizetési határidők figyelése, átutalt összegek felvezetése
  • Árajánlat készítés, kapcsolódó dokumentumok elkészítése, számlázás
  • Munkaügyi dokumentáció kezelése papír és digitális formában
  • Munkavállalók beosztásának vezetése, szabadságok nyilvántartása
  • Jelenléti ív készítése, kihelyezése, majd leadása könyvelésre készen
  • Elszámolás készítése, beküldése (E-papír) támogatott munkavállalók tekintetében
  • Alkalmi munkavállalók bejelentése (NYÁK), dokumentálása, kifizetése
  • Környezetvédelmi termékdíj bevallás elkészítése
  • Nyilvántartások kezelése (Excel), dokumentumok készítése (Word

Elvárások:

  • Vevőorientált hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kereskedelem területén ügyintézőként szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Csapatban történő és önálló munkavégzésre is egyaránt képes
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése