Csepelen, vegyipari technikus kollégát keresünk, környezetanalitikai vállalatunkhoz

A munkakör célja: A vizsgálati folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása

Feladatok

  • Környezetanalitikai minták vizsgálata a műveleti utasítások, szabványok szerint
  • Mérésekhez kapcsolódó számítások elvégzése
  • Laboratóriumi információs rendszer használata
  • Vizsgálati dokumentumok folyamatos, pontos vezetése
  • Laboratórium munkájához tartozó egyéb tevékenységek végzése (nyilvántartások, adatrögzítés, archiválási feladat, munkakörnyezet tisztán tartása)

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (előny: vegyésztechnikus)
  •  1-3 év szakmai tapasztalat
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Béren kívüli juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott