Könyvelő állás Esztergomban

Strigonium Zrt.
Esztergom
2020. 06. 25.

Könyvelő kollégát keresünk

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével a "Jelemtkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Beérkező számlák ellenőrzése
  • Cégek teljes körű könyvelése senior könyvelő irányításával
  • Havi, negyedéves, éves kimutatások, adatszolgáltatások, bevallások, beszámolók előkészítése, elkészítése. Egyéb jelentések, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, részvétel a könyvvizsgálatoknál
  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok

Elvárások

  • Könyvelői végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség nem feltétel, de előny
  • Minimum 3 - 5 év szakmai gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus, gyakorlatias gondolkodás
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
  • Releváns számviteli és adótörvények ismerete

Előnyök

  • Bérszámfejtésben és munkaügyben szerzett tapasztalat
  • Novitax program ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Szükség esetén szolgálati lakás biztosítása
  • Továbbképzési lehetőségek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános