Dell Szerver akció

Termékmanager munkatársat keresünk Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 06. 26. 09:17

Magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező vállalat pécsi központjába Termékmanager munkatársat keres.

Feladatok:

  • Tavaszi-/Őszi-/karácsonyi darabáru /Rovitex nyomott kollekció összeállítása és határidőtervének előkészítése, a megvalósítás felügyelete
  • Az értékesíthetőség szempontjából optimális készletstruktúra és szint meghatározása
  • Felelős a készletforgás javulásáért, ezen belül lépéseket tesz a készletkorosodás megakadályozása érdekében
    • Beszállítók minősítési rendszerének folyamatos aktualizálása a beszerzéssel
    • Kollekciók sikerességének vizsgálata
    • Piacmonitorozás és (vevő)partnerektől érkező visszajelzések elemzése és akcióterv kidolgozása a vevői elégedettség növeléséért
  • Akciók és kampányok megszervezése és a lebonyolításban való segédkezés:
    • Akció összeállítása a Kontrollig és Értékesítési területek bevonásával
    • Akció kommunikációjának egyeztetése a Marketinggel
  • Új beszerzési területek, és partnerek felkutatása (projektfigyelés, régi munkák, beérkező árajánlatok és információkérések alapján)
    • Árajánlatok összeállítása, bekérése, beszállítók versenyeztetése.
    • Javaslattétel új partnerrel való szerződésre a beszerzési vezető felé
    • Kapcsolattartás a leendő partnerekkel
  • Piaci igények elemzése és ezek közvetítése a beszerzés felé, az értékesítés által átadott piaci információk és tapasztalati készletmozgás alapján a termékportfólióval és termékstratégiával összhangban
  • Termékekkel és beszállítókkal kapcsolatos tudás és információ gyűjtése, kiértékelése és megosztása
  • Cikktörzs bevitel és karbantartás adatbázisban (vállalatirányítási rendszerben cikkek létrehozása és karbantartása)
  • márkakommunikáció
  • termékek fejlesztése esetén a termék kommunikációja, bevezetése a piacra az értékesítéssel közösen

Elvárások:

JELENTKEZZ, HA…

  • dinamikus, nyitott és pozitív személyiség vagy;
  • a kommunikációs készséged kiváló;
  • szeretnéd az egyik legismertebb lakástextil márkát továbbfejleszteni;
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • jól kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • min. 3-5 éves marketing és/vagy beszerzői tapasztalat áll mögötted;
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, gyorsan átlátod az összefüggéseket;
  • képes vagy az önálló, proaktív munkára, de jól teljesítesz csapatban is;
  • jó és kivitelezhető ötleteid vannak
  • terhelhető vagy és hozzászoktál a határidők betartásához.

Előnyök:

  • Előnyt jelent, ha van érzéked a lakberendezéshez.

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan növekvő vállalatunkban várjuk a TE ötleteidet, tapasztalataidat; így egy felelősségteljes pozícióban Te is közvetlen hatással lehetsz az eredményekre;
  • Élhetsz személyes fejlődési, kibontakozási lehetőségeinkkel;
  • Rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség jellemez bennünket;
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk;
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése