Szikraforgácsoló munkatársakat keresünk Miskolcon, betanítást vállalunk

Inter-V Kft.
Miskolc
2022. 02. 16.

Miskolci egyedi gyártással foglalkozó fröccsöntő szerszámgyártó cég felvételre keres egyedi gyártásban önállóan dolgozni tudó, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező szakembereket, valamint pályakezdő munkatársakat teljes betanításukat vállalva.

Feladatok

  • műszaki rajz alapján önálló munkavégzés (betanítást követően);
  • megadott tűrések betartása és ellenőrzése a gyártás során;
  • gépek beállítása és a munkadarabok bemérése;
  • egyedi gyártás.

Elvárások

  • szakirányú műszaki vagy technikusi műszaki végzettség,
  • CNC-forgácsoló végzettség előny, de nem feltétel,
  • legalább 1-3 éves szakterületen eltöltött gyakorlati tapasztalat,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk, teljes betanítást vállalunk.
  • MS Office számítógépes ismeretek.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott