Dell Szerver akció

CNC gépkezelő munkatársat keresünk Mazak megmunkáló központra Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2020. 06. 23. 14:01

Egri telephelyre egy műszakos munkarendbe keresünk gyakorlattal rendelkező CNC gépkezelőt 3 tengelyes Mazak megmunkáló központra.

Ha szívesen csatlakozna a Multipack Kft. csapatához, várjuk szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton a Multipack Kft. 3300 Eger, Gyetvai József utca 5. címre. Telefonos elérhetőség: 36 / 413-481.

Feladatok:

  • CNC marógépen történő önálló munkavégzés
  • műszaki dokumentumok, tervrajzok olvasása

Elvárások:

  • minimum 5 év CNC gépkezelésben szerzett szakmai tapasztalat egyedi gyártásban
  • szakirányú végzettség
  • műszaki tervrajzok olvasása
  • számítógép fehasználói szintű ismerete
  • megbízható, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • CNC  marógépen egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munka, stabil anyagi háttér
  • kis szériás egyedi gyártás
  • igényes, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • egyműszakos munkarend (6:-14:20-ig)
  • munkaruha
  • munkába járás támogatása vidékieknek
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése