Webshop koordinátor munkakörben álláslehetőség Egerben

Kelemen Profi Kft.
Eger
2020. 06. 19.

Webshop koordinátor munkakörbe 1 fő csapattársat keresünk,Egerben több éve működő munkaruházati és munkavédelmi szaküzlet éswebáruházainak üzemeltetésére, karbantartására és fejlesztésére, teljes munkaidőben.

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Szeretnéd egy fiatalos és lendületes környezetbendolgozni.
  • Otthonosan mozogsz a weboldalak aktualizálásában (árak módosítása, aktuális információk és adatok kezelése, egyéb webáruházhoz kapcsolódó háttármunkák elvégzése.
  • Szeretsz és tudsz is excelben dolgozni.
  • Jó kommunikációs és empatikus képességgel rendelkezel
  • Nem áll tőled távol a precíz munkavégzés.
  • Céltudatos, elszánt és kitartó vagy.

Előnyt jelent ha:

  • Hasonló szakterületen szereztél már tapasztalatot.
  • Kép és videó szerkesztésben való jártassággal rendelkezel.
  • PHP és CSS programozási ismeretekben jártas vagy

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos vállalati háttér.
  • Szakmai továbbfejlődési és előrelépési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Céges telefon.
  • Fiatalos környezet.
  • Jó csapatszellem.
  • Önálló feladatkör.

Legyél Te az, aki megteszi az első lépést és hozzájárul a lendületével és szakmai tudásával a céljaink eléréséhez.

Jelentkezz: Várjuk a fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tárgyban: „Webmester” hivatkozással.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános