Csatlakozz hozzánk értékesítési munkatárs pozícióba Nyíregyházán

A BLADE SPORT® márka 2015 ben indult és mára Magyarország harmadik vezető táplálékkiegészítő gyártójává vált.

A cégünk amerikai (USA)-magyar vegyes vállalkozás,a cégvezetők pedig több mint 10 éves üzleti tapasztalattal rendelkeznek a étrend kiegészítők piacán.

Fő előnyeink a rugalmasság, jó minőség, kiváló szervizzel, korrekt üzleti magatartással. Specialitásunk, hogy a multikkal szemben egyedi termékek gyártását is gazdaságosan meg tudjuk oldani, amely által ki tudjuk tölteni a legkülönbözőbb piaci réseket is.

Termékeinket jelenleg a világ 50 országába exportáljuk.

CÉGÜNK FILOZÓFIÁJA:

BLADE SPORT®  filozófiájához tartozik  hogy valljuk, az ember alkotni született.
Az alkotás adta sikerélmény pedig újabb energiákat szabadít fel. Ha erre megadjuk a lehetőséget, jól halad a munka és a cég jövője is felfelé ível.

A tisztességes, szorgalmas munka, a korrekt üzleti magatartás, a kitartás, a kis lépések taktikája, a józan paraszti ész uralma, a nyereség visszaforgatása a cégbe, a folyamatos fejlesztés, a jó csapatmunka, a kollégák megfelelő kiválasztása és motiválása hosszú távon magától meghozza a sikert.

Feladatok

  • Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése
  • Webshop admin felületének használata
  • Új ügyfelek, partnerek felkeresése, igényeiknek felmérése
  • Rendelésfelvétellel kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Beszerzéssel, raktározással, árumozgással, fuvarozással kapcsolatos logisztikai feladatok szükség szerinti ellátása
  • Készlet kezelése, készletezéshez kapcsolódó kimutatások készítése, beszerzési rendelések összeállítása
  • Kimenő számlák kezelése
  • Számlázással kapcsolatos reklamációk kezelése, adminisztrálása

Elvárások

  • minimum középfokú logisztikai, pénzügyi vagy kereskedelmii végzettség
  • magas szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzés
  • magabiztosan kezeli a vevői kéréseket és panaszokat
  • jó kommunikációs készség
  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • folyamatosan gondolkodó, ötletelő
  • proaktív

Előnyök

  • Sporttáplálék kiegészítők piacának ismerete

Amit kínálunk

  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • családias, közvetlen légkör
  • karrier lehetőség
  • céges mobiltelefon
  • hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott