Óraadó angol nyelvtanár kollégát keresünk Kecskeméten

A Hello English Nyelviskola keres Kecskemétre

Angol nyelvtanárt – Óraadóként, azonnali kezdéssel (pályakezdőket is várunk)

Felnőtteket tanítunk a belvárosban található nyelviskolánk tantermeiben.

A magas színvonalhoz az alábbiakat biztosítjuk:

  • Tanári szoba és könyvtár
  • Jól felszerelt, kényelmes tantermek
  • Technikai eszközök (CD-s magnók, tabletek, számítógépek, nyomtató, fénymásoló, fehér táblák)
  • Motivált felnőtt tanulók sokféle tudásszinten, változatos korosztályok
  •  Sikerélményekben gazdag tanári munka
  • Kompetens, elkötelezett vezetés
  • Biztos anyagi háttér, egész éves munka

Feladatok

  • Kezdőtől felsőfokig angol nyelvtanítás
  • Kommunikációs órák megtartása
  • Nyelvórákhoz tartozó tanári adminisztráció

Elvárások

Elvárások, előnyök:

  • Angol nyelvtanári diploma
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Vállalkozói jogviszony vagy számlaképesség

Előnyök

  • Tanítási tapasztalat előny, de nem követelmény
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Egész évben havi 80-100 munkaóra,
  • Előre megadott havi munkabeosztás
  • Magas óradíj, pontos elszámolás havonta

Jelentkezzen most szakmai önéletrajzával a jelentkezem gombra kattintva!

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános