Minőségellenőr operátor munkakörben álláslehetőség Pécsett

Baranya megyei- pécsi- elektronikai termékeket gyártó német cég –

Minőségellenőr operátort keres

Feladatok:

Te vagy az IGAZI, ha

  • ha van minőségügyi tapasztalatod elektronikai gyártási területen;
  • ha a forrasztási szabványt megfelelően ismered;
  • ha önálló munkavégzésre képes vagy és jó a problémamegoldó képességed;
  • megbízható vagy és precíz;

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • gyártott félész ill. késztermékek ellenőrzése folyamatok szerint, ezek dokumentálása;
  • gyártásközi első termékek 100%-os ellenőrzése;
  • nem megfelelő termék esetében hiba jelölése és visszacsatolása a gyártás felé
  • nem megfelelő alapanyag zárolása;
  • reklamáció kezelésében való részvétel;

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • jelenléti bonusz, egyéb bonusz juttatás
  • folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség vár Rád egy gyorsan növekvő vállalatnál.

Jelentkezéseket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos