Kazánkezelő állás Füzesabonyban

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2020. 06. 12.

A Pikopack Zrt., a fém-csomagolóeszközök legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat.

Munkatársat keresünk kazánkezelő munkakörbe

Elvárásaink:

  • 2-12 t kazánkezelői bizonyítvány
  • önálló,  felelőségteljes munkavégzés
  • 2 éves gyakorlat

Feladatok:

  • 12 t/h tömeg áramú  gőz kazán hatékony, üzembiztos, igény szerinti üzemeltetése, működtetése
  • dokumentáció vezetése
  • Vízelőkészítő egységek hatékony, üzembiztos üzemeltetése, felügyelete

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • két műszakos munkarend
  • étkezési utalvány
  • munkába járás támogatása
  • betanulás biztosítása

Bérezés: megbeszélés szerint

  • étkezési támogatás: nettó 20.500 Ft/hó

Munkavégzés helye: Füzesabony

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/6023067

www.pikopack.hu  Cím:3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott