Dell Szerver akció

Építési és termelési koordinátor / építésvezető pozícióba munkatársat keresünk erdőtelki céghez

Munkavégzés helye: Erdőtelek
2020. 06. 04. 09:26

PreBeton Zrt.

Az erdőtelki Prebeton Zrt. elhivatott, kiváló, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

ÉPÍTÉSI ÉS TERMELÉSI KOORDINÁTOR / ÉPÍTÉSVEZETŐ

  pozícióba.

FELADATOK:

  • Betonelem előregyártó üzem termékeinek menedzselése
  • Szakipari jellegű munkák koordinálása
  • Építéshelyi szerelés koordinálása
  • Építési naplók vezetése
  • Alvállalkozók és saját dolgozók feladatainak koordinálása
  • Betonacél szerelési, betonozási és zsaluzási, valamint szakipari feladatok irányítása

ELVÁRÁSOK:

  • Legalalább építőipari szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Precízitás, megbízhatóság
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Határozott, magabiztos fellépés

ELŐNY:

  • Előregyártásban szerzett tapasztalat
  • Feszített betonelemekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Szakipari munkákban szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalat

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése