Reklám értékesítő munkatársat keresünk Egerben

Starbox Média Kft.
Eger
2020. 06. 02.

Keressük rádióreklám értékesítő munkatársunkat, a térség legnagyobb, több frekvenciát is kezelő rádióügynökségéhez.

Feladatok

  • Potenciális új ügyfelek felkutatása
  • Ajánlatok készítése és prezentálása ügyfelek felé
  • Kampányok menedzsmentje
  • Személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel, jól prezentálsz szóban és írásban
  • Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni
  • Képes vagy komplex feladatok megoldására
  • A számítógépet haladó felhasználói szinten kezeled (Excel, Word)

Előnyök

  • Média értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Élő, hasznosítható hirdetői és/vagy kereskedelmi kapcsolatrendszered van

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidőt
  • Változatos, izgalmas munkát
  • Vidám, dinamikus csapatot
  • Képzést, támogatást senior kollégáinktól
  • Versenyképes terméket, profi technikai hátteret
  • Modern, igényes munkakörnyezetet
  • Versenyképes juttatási csomagot

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott