Senior munkaügyi és bérszámfejtési specialista/csoportvezető feladatokra munkatársat keresünk

Multinacionális bővülő partnercégünk szàmára Szolnokra keresünk Senior munkaügyi és bérszámfejtési specialistát / csoportvezetőt

 Feladatok:

  • munkaviszony létrehozásával és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés koordinálás
  • munkaügyi adminisztráció, dokumentációs rend teljességének felügyelete
  • bérszámfejtési és tb ügyintézési folyamatok ellenőrzése, validálása 600 fős szervezetben
  • bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások elkészítése, hatósági kapcsolattartás
  • területre vonatkozó folyamatleírások és belső szabályozások készítése, folyamatos felügyelete
  • auditok, ellenőrzések során a terület képviselete, jelentések, kimutatások készítése hazai és nemzetközi viszonylatban
  • javaslattétel a terület fejlesztésére folyamat- és hatékonyságnövelés terén

Szakmai kihívások, lehetőségek:

  • folyamatos szakmai fejlődés, személyzetfejlesztési projektek dinamikusan fejlődő vállalati környezetben
  • nemzetközi együttműködések, munkavállalói csereprogramok vállalatcsoport szinten • bérszámfejtés/tb ügyintézés hatékonyságnövelése, folyamatfejlesztése

Partnercégem ajánlata:

  • modern, tiszta és biztonságos munkakörnyezet világszintű, piacvezető gyártó cégénél; • versenyképes juttatási csomag és havi teljesítményprémium;
  • multinacionális és multikulturális szervezet, szakmai fejlődési lehetőségek, ingyenes nyelvoktatás
  • egészségmegőrző és sport szolgáltatások (ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használat);
  • kiemelkedő szociális juttatási lehetőségek, magán egészségbiztosítás;
  • színvonalas üzemi étterem, étkezési és szállás lehetőség

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, minimum középfokú bér-, és tb ügyintézői szakképesítés
  • sok èves szakterületen szerzett tapasztalat • naprakész ismeretek bérszámfejtési, adójogi és munkaügyi kérdésekben
  • proaktív szemlélet és részvétel a terület fejlesztési projektjeiben
  • szakmai kommunikáció szintű angol VAGY német nyelvtudás (ha nem lenne kommunikációkàpes az idegen nyelvtudás, támogatja / fizeti a cég nyelvtanfolyamokat)
  • cél-, és feladatorientáltság, folyamatszemlélet
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • vezetői gyakorlat, gyártó cégnél szerzett tapasztalat

 Munkavégzés helye: Szolnok

 További részletek:

Tóth Péter

Fejvadász / ügyvezető - partner

+3630/ 35 966 37

"Jelentkezem" gomb

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános