Hegesztő - forrasztó munkatársat keres a diósdi telephelyű Inductor Kft.

Inductor Kft.
Diósd
2020. 05. 27.

Az Inductor Kft. 1994. évben alakult családi vállalkozásként.

A cég tevékenysége ipari nagyfrekvenciás technológiák és berendezések fejlesztése, kissorozatú gyártása, valamint laboratóriumi eszközök gyártása.

Összeszokott, naprakész ismeretekkel rendelkező tervezői teamünk és magas színvonalú gépgyártó hátterünk biztosítja termékeink korszerűségét, jó minőségét.

Szolgáltatásunk felöleli a tervezés, kivitelezés, karbantartás feladatait, valamint a technikai szaktanácsadást is.

A bemutatott termékeken és technológiákon kívül számos hasonló feladatra szolgálunk megoldásokkal.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk elhivatott, kvalifikált munkatársakat.

Feladatok

  • berendezések szerkezeti elemeinek hegesztése (AWI)
  • induktorok és áramvezető vörösréz elemek forrasztása (AWI, láng)
  • berendezések fejlesztési munkáiban való részvétel
  • telepítésben, beüzemelésben való részvétel
  • karbantartási feladatok végzése

Elvárások

  • hegesztő szakképzettség
  • műszaki affinitás
  • minőségorientált szemlélet
  • problémamegoldó készség
  • jó terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony (napi 8 óra)
  • a versenyszférában átlag feletti jövedelem
  • teljesítményalapú premizálás
  • munkába járás költségtérítése
  • biztonságot nyújtó jogi háttér
  • rendezett munkakörülmények
  • folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • csapatmunkában való részvétel
  • változatos munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott