Termékgyártó munkakörbe betanított munkatársat keresünk Debrecenben

Kézi csomagoló, termékgyártó munkakörben, könnyű fizikai munkát végezhetsz, ami nem igényel tapasztalatot, mindenre megtanítunk!

Te pakolhatod, csomagolhatod és készítheted el a Disney csillámtetoválás szetteket, amiket több országba is szállítunk.

Téged keresünk, ha:

  • Stabil munkahelyen, hosszú távon szeretnél dolgozni
  • Részese lennél egy olyan csapatnak, akik azon dolgoznak, hogy egy magyar márkából nemzetközit építsenek
  • Megbízható, pörgős vagy és a precizitásra törekszel
  • Nem okoz gondot a monotonitás
  • Szívesen dolgoznál lelkes, fiatalokból álló kollégákkal

Munkavégzés helye és ideje:

  • Debrecen belvárosában várunk Téged, napi 8 órás munkaidőben.

Feladatok

  • Termékek pakolása (könnyű fizikai munka)
  • Egyszerűbb gépek kezelése (PL: kézi emelő, targonca)
  • Termékek csomagolása és gyártása
  • Kézi csomagolás
  • Aktuális összeszerelési munkák végzése

Elvárások

  • Légy megbízható és precíz
  • Jól tűrd a monotonitást
  • Tudj önállóan és csapatban dolgozni

Előnyök

  • Csomagolásban, gyártáson szerzett tapasztalat
  • Szalagmunkában szerzett tapasztalat
  • Kézi emelő használatában szerzett tapasztalat
  • Szerelésben, pakolásban szerzett tapasztalat
  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk

  • Folyamatosan tanulhatsz, fejlődhetsz, hogy egyre jobb lehess abban, amit csinálsz.
  • Nálunk Te vagy az eső! Mindent megteszünk, hogy biztosítsuk számodra azt a környezetet ahol Te is szívesen töltöd az időt, ahol jól érezd magad, és ahol jó hangulatban dolgozhatsz. Mi is ilyen helyen szeretnünk dolgozni.
  • Átlag feletti munkahelyi légkör, ahová örömmel jönnek be dolgozni a munkatársak és szeretettel várunk téged is.
  • Fejlődési lehetőség, külső és belső képzések, amivel kihozzuk belőled a maximumot. Fiatal lelkes csapat, akik szívesen, tanítanak, segítenek, hogy minél jobb legyél.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott