Személyügyi munkatárs keresünk Pécsett

Baranya megyei- pécsi- elektronikai termékeket gyártó német cég – 4 órás munkarendben

Személyügyi munkatárs keres

Feladatok:

Te vagy az IGAZI, ha

  • ügyfélközpontú gondolkodásmódod van;
  • szeretsz emberekkel foglalkozni;
  • jó problémamegoldó képességed van;
  • megbízható vagy és precíz;
  • előny, de nem feltétel, ha rendelkezel bérszámfejtő tapasztalattal
    vagy végzettséggel

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • a pécsi telephely személyügyi tevékenységének ellátása;
  • jelenléti ív vezetése;
  • munkaügyi dokumentumok határidőre történő elkészítése;
  • személyügyi dokumentációk naprakészen tartása;
  • HR partnerekkel való együttműködés, adatszolgáltatással való támogatás;
  • a termelés kiszolgálásánál felmerülő hiányok, problémák megoldásában aktív részvétel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • jelenléti bonusz, egyéb bonusz juttatás
  • folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség vár Rád egy gyorsan növekvő vállalatnál.

Jelentkezéseket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános