Ékszerbecsüst keresünk miskolci zálogházunkba

Jade Gold Kft.
Miskolc
Bruttó 240 000 Ft - 240 000 Ft / hónap
2020. 05. 25.

Nyugdíjazás miatt megüresedett ékszerbecsüs - ékszerbolti eladó pozícóra keressük új munkatársunkat.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Zálogházi beadással, kiváltással, hosszabbítással járó feladatok ellátása.
  • Új ékszerek kínálása és eladása a fogyasztók felé.
  • Napi és havi zárások elkészítése.

Elvárások

  • Ékszerboltban és/vagy zálogházban gyakorlattal rendelkezik.
  • Fedhetetlen eléletű.
  • Kommunikatív, jó dekorációs készséggel rendelkezik.
  • Rendelkezik ékszerbecsüs végzettséggel.

Amit kínálunk

  • Jó munkakörnyezet, magasa fokú biztonságos munkavégzés.
  • Rugalmas munkanap beosztás.
  • Bruttó 240.000.- Ft alapbér + árbevétel függő jutalék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott