Műszaki/ Projekt koordinátor munkakörbe kollégát keresünk a Fenstherm Future Zrt.-hez

Fenstherm Future Zrt.
Eger
2020. 05. 21.

A Fenstherm nyílászárók gyártója a

munkatársakat keres

Műszaki/ Projekt koordinátor munkakörbe

műanyag és alumínium nyílászáró valamint beltéri ajtó kivitelezésének lebonyolítására.

Feladata: a nyílászáró szerkezek beépítésének teljes körű koordinálása, munkafolyamatok szervezése, helyszíni irányítása, ellenőrzése. Kapcsolattartás társterületekkel, partnerekkel; beépítők ellenőrzése, ütemezése. Kooperációkon való részvétel; műszaki egyeztetés; hibalista készítése.

Munkakör betöltésének alapfeltételei:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: országosan, Pest megye és környéke.

Előnyt jelent az építőiparban szerzett szakmai tapasztalat illetve műszaki végzettség.

Munkaköri elvárás:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Mobilitás
  • Szervező készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontosság
  • Terhelhetőség
  • Informatikai programok alapszintű ismerete
  • Motiváció az új ismeretek elsajátítására

Amit kínálunk:

  • Teljes körű oktatás, betanulás biztosítása;
  • Céges gépjármű, telefon;
  • Versenyképes fizetés;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Folyamatosan bővülő, jól szervezett csapat.

A kihívásokkal teli napi munkát összetartó, segítőkész, optimista csapatban biztosítjuk.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk bérigény megjelölésével 2020. 06.05.-ig várjuk.