Pécsi telephelyű cégünk keres nyomdász pozícióba munkatársat

Filmex Packaging Kft.
Pécs
Bruttó 350 000 Ft / hónap
2020. 05. 19.

Pécsi telephelyű cégünk keres NYOMDÁSZ pozícióba munkatársat, középfokú végzettséggel és releváns szakirányú tapasztalattal.

Munkaidő beosztás: 1 műszak

Feladatok

  • Festékek és oldószerek előírás szerinti keverése, illetve a fólia- és festékadagolás szabályozása a nyomatolás során (Flexo nyomdagépen)
  • A nyomtatás ellenőrzése, értékelése
  • A próbanyomatok minőségi előírásoknak való megfelelésének ellenőrzése, az esetleges hibák kiszűrése
  • A klisék állapotának a megóvása, azok nyilvántartása
  • A munkakörnyezete rendezettségének a fenntartása, takarítása
  • Az elvégzett műveletek kívánt mértékű dokumentálása
  • A környezetvédelmi, tűz- és munkavédelmi előírások betartása
  • A festés során keletkező hulladék megfelelő kezelése
  • A veszélyes és nem veszélyes hulladék nyilvántartása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Költségtudatos gondolkodás és cselekvés, cég érdekeinek a képviselete
  • A cég folyamatainak az elsajátítása, azok betartása
  • A berendezések megóvása és felelősségteljes használata
  • Proaktív működés a jelentkező hibák megoldása

Előnyök

  • Nyomdász végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkaruházat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott