Garázskapu szerelő munka pécsi vállalkozásnál

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 05. 22. 10:42

Pécsi vállalkozás keres garázskapuk és kapunyitó rendszerek telepítésére szakembert.

Előnyt jelent, lakatos vagy ha villamossági ismeretekkel rendelkezik.

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akiknek jó a kézügyességük, kreatívak, gyorsan tanulnak, és szeretik a változatos kihívásokkal teli munkát.

Nálunk minden nap egy új projekt, tele megoldandó feladatokkal.

Fiatalos a csapat, rugalmas családias környezetet biztosítunk.

Akkor jelentkezz, ha szeretsz a semmiből valamit előállítani és ez siker boldogsággal tölt el.

Feladatok:

  • Garázskapuk, ajtók, kapunyitó rendszerek telepítése, csapatban, Pécs és 50km körzetében.  8 órás munkarend, hétköznap.

Elvárások:

  • Kreativitás
  • Probléma megoldó készség
  • Jó csapat játékos

Előnyök:

  • B kat jogosítvány
  • Saját gépkocsi
  • Szerelői területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, tudás és hozzáállás alapú fizetés. Fiatalos nem túl stresszes munkakörnyezet.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése