Villamos karbantartó állás Kecskeméten

Fornetti Kft.
Kecskemét
2020. 05. 13.

Gyártási kapacitás bővítése kapcsán a Fornetti TMK csapata keresi új munkatársait villamos karbantartó munkakörben

Feladatok

  • A vállalat üzemeiben működő berendezések, gépek, gépsorok zavartalan működésének biztosítása, hibák szakszerű javítása
  • Az új gépek berendezések üzembe helyezése
  • A biztonságos élelmiszergyártás zavartalanságának biztosítása tervszerű megelőző karbantartással
  • Munkabiztonsági ellenőrzések elvégzése, nyilvántartások vezetése
  • Az épület állagának megóvása érdekében szükséges karbantartások elvégzése

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy épületvillamossági szerelő, erősáramú berendezés szerelő, háztartási gépszerelő végzettség
  • Vonatkozó jogszabályok, szabványok, előírások ismerete
  • Szakszerű, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét és állóképesség
  • 1- 3 év szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkavégzés vállalása ((12 órás műszak (Kecskeméten 3 napos váltásban, Kiskunfélegyházán 4 napos váltásban))

Előnyök

  • Hűtő- és klímaberendezés-szerelő, karbantartó végzettség

Amit kínálunk

  • Biztos és hosszú távú lehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Munkába járási támogatás
  • Igényes munkaruházat már belépéstől
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Céges mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott