Győri rendezvényhelyszínünkre keresünk kreatív, kézműves óraadó kollégákat

P4IT Kft.
Győr
Bruttó 4 000 Ft - 5 000 Ft / óra
2020. 05. 11.

Gasztro és kreatív foglalkozásoknak otthont adó, győri rendezvényhelyszínünkre keresünk kreatív, kézműves óraadókat.

Olyanok jelentkezését várjuk, akiknek van egy kiforrt ötlete azzal kapcsolatban, milyen kurzust tartanának szívesen. A jelentkezéskor az önéletrajz mellé mindenképp kérjük csatolni a tervezett óra tárgyát - akár képek, akár leírás formájában.

Feladatok

  • Kreatív, kézműves foglalkozások tartása
  • Kapcsolattartás a rendezvényszervezővel
  • Marketingtevékenységek proaktív támogatása

Elvárások

  • Nyitottság kézműves foglalkozásokra
  • Kreativitás
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Belvárosi munkahely
  • 130 nm-es, színes, modern környezet az álmaid megvalósításához
  • Rugalmas munkavégzés (akár havi 2-3 órában is)
  • Vidám, fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Munkarend

  • Általános