Médiatervező állás Budaörsön

Az Index Kommunikációs Kft. a közterületi reklámpiacon meghatározó szerepet tölt be  és kiváló reklámkampányokat valósít meg ügyfelei részére. Statikus eszközeink életre kelnek egy jó kreatív megjelenítésével, amivel akár milliókat érhetnek el üzeneteikkel hirdetőink.

Tervezz és valósíts meg velünk együtt felejthetetlen kampányokat.

Ügyfeleinkben a rólunk kialakult pozitív képet elhivatott és szakértő munkatársainknak köszönhetjük.

Ha szeretnél a további dinamikus fejlődésünk meghatározó tagja lenni és olyan kampányokat tervezni, értékesíteni, melyekkel hozzájárulsz ügyfeleink növekedéséhez és rendelkezel az alábbi kompetenciákkal akkor Téged várunk.

Feladatok

  • folyamatos kapcsolattartás meglévő és új hirdetőpartnerekkel, azok teljes körű kiszolgálása, hirdetési tanácsadás
  • ügyfél igények alapos felmérése
  • ajánlatok előkészítése, kidolgozása
  • tanácsadás a grafika és tartalom megalkotásában
  • médiatervezés, eszközök és területek kiválasztása
  • kampányok lebonyolítása

Elvárások

  • legalább 2 éves szakmai és értékesítési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • minimum középfokú végzettség
  • irodai programok (Word, Excel) magabiztos ismerete
  • nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság

Előnyök

  • Reklámügynökségi tapasztalat
  • Nyelvismeret
  • Gépírás

Amit kínálunk

  • átfogó betanulási program
  • fix munkabér + jutalék
  • változatos feladatkör, hosszú távú munkalehetőség
  • perspektíva egy lendületes csapatban

A jelentkezéseket e-mailben várjuk, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva legkésőbb 2020. május 31-ig

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános