Kereskedelmi asszisztens / területi képviselő állás Gödöllőn

AGROTA-2L Kft.
Gödöllő
2020. 05. 04.

A gödöllői székhelyű, élő szarvasmarha exporttal, tenyésztéssel és szállítással foglalkozó Agrota-2L kft munkatársat, vagy gyakornokot keres egy fő személyében gödöllői irodájába :

Munkakör:

  • Kereskedelmi asszisztens / területi képviselő / export állatszállítások előkészítése és lebonyolítása céljából

Feladatok / munkakör jellemzői:

  • Új és meglévő gazdálkodókkal / ügyfelekkel / állattenyésztőkkel való kapcsolattartás telefonon illetve személyesen
  • Szállítások , szerződések előkészítése, rögzítése, adminisztráció
  • Bizonyos napokon , amikor nem kell vidékre utazni irodai munkavégzés Gödöllőn
  • Rugalmas időbeosztás
  • Legalább középfokú végzettség, önállóság és a jó kommunikációs készség alapkövetelmény
  • Angol és Orosz és egyéb nyelv tudása előny

Jelentkezéseteket várom egy rövid önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Üdv:

Virág Péter - 0630/686 1615

Állás típusa: Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Gyakorlat

Feladatok

  • Bizonyos napokon , amikor nem kell vidékre utazni irodai munkavégzés Gödöllői irodában

Elvárások

  • Angol , orosz és egyéb nyelvtudása előny

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott