Területi képviselő pozícióban álláslehetőség a Fitopedon Kft.-nél

Fitopedon Kft.
Győr
2020. 06. 25.

A 100%-ban magyar tulajdonosi háttérrel rendlekező Fitopedon Kft. korszakváltó mezőgazdasági innovatív kutatással, fejlesztésekkel és technológiákkal kötelezte el magát a fenntartható mezőgazdaság mellett.

Egyedülállóan hatékony megoldásokat kínál mind kertészeti, mind szántóföldi kultúrákkal foglalkozó partnerei számára.

Megyei kiosztású képviseleti rendszerének bővítése céljából területi Képviselőket keres az ország összes megyéjében.

Feladatok

  • A cég termék, berendezés és szolgáltatási portfoliójának értékesítése
  • Termelői kapcsolattartás és szaktanácsadás
  • Szakmai előadások, bemutatók tartása
  • Kereskedői kapcsolattartás
  • Piaci információk gyüjtése

Elvárások

  • Agráriumban szerzett tapasztalat
  • Piac és partnerismeret
  • Értékesítési vagy termelésben szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált, határozott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Változatos munka, motiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés és bónusz rendszer
  • Szakmai képzések és tréningek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető