GLS futárszolgálat C-E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezetőt keres belföldi munkára

Spotorno Kft.
Pécs
2020. 04. 27.

GLS futárszolgálat pécsi depójába C-E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezetőt keres Pécs-Alsónémedi-Pécs fővonali járatra

Feladatok

  • Cserekonténeres teherautóval és forgózsámolyos pótkocsival csomagok szállítása hétfőtől péntekig,állandó éjszakás munkarendben Pécsről Alsónémedibe és vissza.

Elvárások

  • C-E kategóriás jogosítvány
  • GKI és digitális tachográf kártya
  • Minimum 5 év vezetési gyakorlat
  • Precíz munkavégzés
  • Pécsi lakhely előny
  • Cserekonténeres és forgózsámolyos pótkocsis tapasztalat előny

Előnyök

  • Folyamatos,hosszútávú munka
  • Rendszeres havi jövedelem
  • Állandó éjszakás munkarend hétfőtől péntekig
  • Megfelelő állapotban lévő,folyamatosan szervizelt teherautó és pótkocsi
  • Állandó két cím közti fuvar (Pécs-Alsónémedi-Pécs)

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott