Pécsi telephelyen marketing / webshop manager pozícióban állás

Silk Solutions Kft.
Pécs
2023. 05. 19.

A Silk Solutions Kft pécsi telephelyére keressük Marketing - Webshop Manager munkakörbe új csapattagunkat. Cégünk autóápolási termékeinek marketing, és értékesítési ágazatát szeretnénk megerősíteni, egy kellően pörgős, vagány, pozítív gondolkodású, autókat kedvelő új munkatárs bevonásával. A SILKGROUP-nál folyamatosan innoválunk, és újitunk, nincs megállás. Komoly céljaink vannak, így szeretnénk ha leendő Csapat tagunk is szeretne ezekben a sikerekben részt venni, és megállíthatatlanul elakarja érni a célokat.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Webshop felület kezelése, képek feltöltése,  szöveg írás,
  • Grafikai anyagok készítése
  • Készletek ellenőrzése, feltöltése,
  • Marketing stratégiák előkészítése, kivitelezése,
  • Adminisztráció,
  • Webshop kezelés,
  • Számlázó rendszer használata,
  • Megrendelések ügyintézése

Elvárások

  • B. kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség szóban, és írásban,
  • Önálló munkavégzés,
  • Photoshop felhasználó szintű ismerete.

  • Kereskedelemben vagy egyéb értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Idegen nyelv ismerete,
  • Grafikusi ismeretek.

Amit kínálunk

  • Megállapodás után Céges autó
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés+Bónuszok,
  • Céges mobiltelefon,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Szakmai fejlődés támogatása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott