Porfestő munka Kecskeméten, juttatásokkal

A klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég kecskeméti telephelyére

Porfestő munkatársakat keresünk

Amit kínálunk:

  • Családias környezet, ahol értékelnek
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Korrekt bérezés, kiemelkedő műszakpótlékok, havi bónusz, cafeteria
  • Saját buszjáratok a következő településekről: Kecskemét, Lajosmizse, Méntelek
  • Bejárás támogatás

Az alábbi feladatok várnak:

  • Lemez termékek festés előtti tisztítása és előkészítése
  • Lemez termékek festése porszórásos technikával

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Jó a kézügyességed
  • Önálló és precíz a munkavégzésed
  • Minőségorientált szemléleted van
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Vállalod a három műszakot (H-P)
  • Előny: festő szakmunkás végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

Jelentkezés: e-mailben fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott