Valutapénztáros munkakörbe kollégát keresünk kecskeméti fiókunkba

''CORNER-TRADE'' Kft. (CORNER-TRADE KFT.)

Cégünk, a Corner Group tevékenysége szerteágazó, a pénzügyi szolgáltatásoktól a kereskedelmen át egészen a vendéglátásig terjed. Működésünk legföbb célja azonban állandó, legyen szó bármely üzletágról! Saját magunkkal csak akkor lehetóünk elégedettek, ha ügyfeleink igényeit maximálisan ki tudjuk szolgálni! Cégünk Dinamikusan fejlődik, immáron 20 éve az ügyfeleink megelégedésére dolgozunk.

Munkatársat keresünk

Valutapénztáros

pozícióba.

Feladatok

  • Pénzkezelés.
  • Ügyfelek udvarias tájékoztatása, kiszolgálása.
  • Pénztárkezelés és a hozzá kapcsolodó adminisztráció lebonyolítása

Elvárások

  • Érvényes valutapénztárosi vizsga.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek.
  • Alapfokú / társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyök

  • KIEMELT bérezés
  • EXKLUZÍV környezet a belváros szívében
  • MEGBÍZHATÓ, hosszú távú munkahely

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét, Dobó I. krt. 8.

Amennyiben lelkesíti az álláshirdetés és szívesen dolgozna velünk, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott