Hitelügyintéző munka Esztergomban

Finance Sales Hungary Kft.
Esztergom
Bruttó 300 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2020. 04. 03.

Esztergomi Media Markt áruházba a következő pozícióba keresünk munkatársakat :

Hitelügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók tájékoztatása a vásárláshoz kapcsolódó hitel lehetőségekről
  • Az ügyfél elképzeléseinek, igényeinek felmérése
  • Ajánlatadás és magas színvonalú kiszolgálás
  • Kérelmek rögzítése a banki rendszerben
  • A szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érdeklődj a pénzügy területe iránt
  • Légy magabiztos és ügyfélorientált
  • Legyen legalább alapszintű számítógépes ismereted
  • Ne okozzon gondot az önálló, illetve csapatmunka
  • Rendelkezz MNB hatósági tanúsítvánnyal (PSZÁF) vagy ezt kiváltó felsőfokú végzettséggel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Előre egyeztetett, tervezhető beosztás
  • Munkába járás támogatása (távolsági tömegközlekedés, gépjármű)
  • Fix alapbéren felül plusz jutalékok, bónuszok
  • Állandó helyen történő munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Esztergom

Munkaidő:

  • 09:00 - 17:00

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el önéletrajzodat lakhely megjelöléssel!

Bővebb tájékoztatást a +3670/ 51 020 20-as telefonszámon tudunk adni hétköznap 9 és 16 óra között.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott